Nakolik mi ještě vůbec patří ty ruce, které tu teď drží volant? ...

Květen 2018

Úterý 29. května

30. května 2018 v 14:30 | Dorian-gray
Ráno jsem odjel do práce jako vždy, dali jsme si pusu. Ale byl jsem dost nabroušenej po tom včerejšku. Během dopoledne jsme si vyměnili pár výrazných vzkazů, na jejichž závěru mi napsala že žádné svoje potřeby nemá a kdesi cosi. Usoudil jsem, že bude lepší když se dnes domů už vracet nebudu. Tak jsem teda po práci nikam nejel a usadil jsem se v bytě na Popradské. Strávil jsem tam asi půl hodiny nebo tak nějak a už mi volala, no když jsem řekl, že se nevrátím, tak spustila hrozný pláč a výhružky vším možným a tak dále jak už to tak v tomto případě bývá. Nakonec jsem teda svolil k návratu a od doby co jsem v pět přijel domů jsem se jen válel na posteli, nebo na houpačce a nemohl jsem nic dělat, protože jsem měl děsný odpor k činnosti. Večer jsme o té naší věci zase mluvili a byl to děs, vůbec nevím co si mám myslet, vůbec nevím co je pravda a co ne, vůbec si nejsem jist jestli se tento cyklus zase nezačíná od začátku... brrr...

Pondělí 28. května

29. května 2018 v 10:46 | Dorian-gray
Práce dnes proběhla dobře, našel jsem i nějaké věci k biopsii, tak uvidíme, třeba z toho něco bude. Kolem polende jsme tady zas měli oslavu, trochu mně to zdržovalo od práce, ale aspoň jsem si mohl nalít nealko šampaňské a najíst trochu chlebíčků, protože jsem svačinu neměl. Žena když je naštvaná tak mi svačinky nedělá. Odpoledne jsem vyzvedl děcka a šil jsme na pizzu do Istire a na zmrzlinu, pak pro Sašu a domů a se Sašou do goflexu, který měl být původně na Kolibě ale oni to přesunuli a nedali mi vědět, tak jsem Sášu po nějakých zmatcích zavezl už na to správné místo (večer mi kvůli tomu její debilní matka psala nějaké nesmyslé zprávy). Po absolvování rozvozů a odevzdání dětí jsme šli s M do církve, tentokrát to tam bylo dobré a nepřemáhal mně spánek. Večer jsem přes whattsap s Cigošem domlouval prázdniny, což se podařilo. Ale M na mně byla mimořádně protivná a říkala jesli prej nechci radši žít s tím s kým si píšu, tak jsem řek že jo. A pak se nafoukla a šla spát. Taky mi pak napsala že na ni seru, to mně teda vážně dožralo, na tyhle její věci si nikdy nezvyknu a nikdy to nepřestane hloubit příkop mezi námi. Spal jsem dole v ložnici osamocen a bylo mi dobře.

Neděle 27. května

28. května 2018 v 11:09 | Dorian-gray
Po včerejším filmu, na který jsme se stejně nedodívali, jsme se museli pořádně prospat. Po probuzení jsme si to pustili až do konce a, jako byla to kravina, ale dívat se na to dalo (Temné stíny). Potom jsme kolem desáté vyrazili do Bludova do Pradědova muzea na gastrofestival, nasrali mně už na vstupu když bába nechtěla uvěřit že Max měří pod 90cm a tudíž by nemusel platit, tak jsem ho tam přeměřil a měl asi 93cm, no a co?! Ale vevnitř to bylo dobrý, různý stanoviště kde děcka plnily úkoly, pak dostaly nějakou odměnu, nechybělo ani to hrozné malování na obličej, což považuju za mor dnešní doby stejně jako ženskou emancipaci. Děti si tam mocně vyhrály na takové soustavě potůčků v dřevěných korýtkách, kde tekla voda, to je pro ně jako magnet a například Max tam vydržel stát dlouhé hodiny. Měl jsem tam samozřejmě i všechny holky a ty to bavilo taky, celou dobu se těšily že se bude péci i pizza, ale na tu nakonec nedošlo, páš jsme museli odjet. Ale udělaly si nějaký koláčky a buchtičky a ovocné ražniči aspoň. Kolem druhé nás doplnila i Markéta, ale po chvíli nazlobeně odešla a plakala (příčiny složité, v podstatě jsem řek že kdo má problém s mnou a mýma dětma ať mi políbí prdel, nechci to tady vypisovat nestojí to za to). Děcka jsem pak vrátil jejich tlusté matce a šel na voliš, do hospody (3 piva, 3 zelený), do nemocnice a domů. A spalo se mi dobře, byla krásná teplá noc.

Sobota 26. května

27. května 2018 v 21:35 | Dorian-gray
No tak dneska jsem musel, jako pokaždé jednou za měsíc, na magnet do Olomouce, protože byla pracovní sobota. Práci jsem tam zvládl celkem rychle, takže už v jednu jsem byl doma. Během směny mi přišla SMS od katary, a ta píča mi zas píše jaktože nejsem s děckama a podobný kraviny, ona je fakt uplně mrdlá a stále nevyrovnaná se svým údělem, tj. že nemá doma koho buzerovat, na zprávy tohoto typu nemohu odpovídat. Odpoledne jsme šli s Tacticosovými na opíkání špekáčků na jejich chatku poblíž rozhledny Bukovka, bylo to tam fajn a příjemná atmosféra a to ačkoliv tam byla i Markéta a moje děti Ema a Saša, samo i Max a ostatní. Večer jsme se zastavili zas u Tacticosů doma a holky se koupaly v bazéně a Max spal chvíli v autě a chvíli na gauči. George mi říkal x věcí o svém vztahu se ženou, např. že jsou "disconnected", ano je to velmi smutné. Pak jsme se rozloučili a kolem desáté jsem se s dětmi dostal domů, teda k našim. Emča se ještě chtěla dívat na film, ale já už byl hotovej a chtěl jsem spát, tak jsme to utli v púlce. Den byl moc fajn.

Pátek 25. května

26. května 2018 v 7:16 | Dorian-gray
Dneska jsem musel do práce vlakem, protože jsem auto nechal ve středu v Ústí a vracel se tehdy na kole. Romanu jsem potkal už v Zábřehu na nádru a cestu jsme tedy absolvovali společně. V práci hrůza, musel jsem udělat asi 25 ultrazvuků a měl jsem pocit že se to na mně moc valí, chytal jsem z toho nerva. Odpoledne jsem se odebral do svýho bytu na Popradské ulici a tam jsem spal až do tří hodin. Cestou pak do Olomouce jsem si klasicky v Lidlu v Třebové koupil pečivo a kus španělskýho salámu a v autě jsem to dlabal. Markéta byla dneska s Tacticos na výletě na Jelení studánce, a poslala mi z toho krásný fotky. Na magnetu jsem to nějak přežil, tak jako vždy. V devět večer jsem se vrátil přes Bratrušov, kde jsem vyzvedl Miloška, když mně uviděl rozběhl se ke mně a objal mně, stejně i dál, když jsem konečně dojel k našim, se ode mně Míla nechtěl hnout a pořád jsem ho držel a pak na mně jezdil jako na koni, kolem poskakovaly a ječely moje holky a bylo to divoký.

Čtvrtek 24. května

25. května 2018 v 18:59 | Dorian-gray
Ráno jsme dlouho spali jako už to ve čtvrtky bývá pravidlem, já byl ráno zavézt Maxe do Bratrušova a dát fotky k vyvolání a taky koupit si novou duši do kola, jak jsem ji včera píchl. Pak jsme byli běhat s Markétou, tj. jako vždy od Sanatorky ke krmelci nad Bratrušovem a zpět, celkem 7,4km, ale rozbolela mně u toho noha, takže to nijak vysoko nehodnotím. Ale musím říct že ona jako běhá fakt dobře (ta Markét). Pak jsme byli na nějakém ZUŠ open v ulicích města, Vali tam hrála na klavír a potkali jsme tam spoustu různých lidí. Mně se nejvíce líbil průvod s dechovkou, no asi už stárnu. Celkově to trvalo dost dlouho a tak nás pak vysvobodila tchyně když přivedla Maxe a mohli jsme ho vzít a jít domů. Potom jsem se byl ještě projet na nově opraveným kole, dal jsem traťovku za 33:30 s jazykem na vestě. Večer jsme si hráli s Maxíčkem na hřišti a taky se dívali na Gomoru.

Středa 23. května

25. května 2018 v 18:37 | Dorian-gray
Dneska v práci to bylo celkem v pohodě, ráno jako vždy mamografie, a před polednem ultrazvuky, tak je to nyní ve středu často, když je dr. Tlustá out pro zlomený obě ruce. Odpoledne jsem chtěl je domů na kole a tak jsem si ho přivezl autem do práce a po šichtě jsem vyrazil. Auto jsem nechal stát až do pátku před rentgenem. Cesta šla dobře, myslel jsem že i jedu správným směrem, ale pak jsem si uvědomil, že už v Ústí jsem špatně zahnul a vydal se místo směrem na Šumperk tak na Zábřeh. Takže stalo se že abych si zkrátil cestu tak jsem před Lanškrounem sjel na cyklostezku s takovým horším povrchem a píchl jsem tam, ujel jsem asi 22km pouze. Zastavil jsem teda na místě zvané kempink Knoflík a začal lít pivo, bylo krásné počasí, zavolal jsem Markétě, že pro mě má přijet a čekal jsem, říkám jí že nemusí nikam spěchat. Udělalo se vážně krásně, dal jsem si jich pět a pak jsme jeli domů, no před odjezdem ještě šestý. Doma jsme se chvilku jen zastavili, udělal jsem nějaký fotky na Weltu, a pak jsme šli do Palerma na večeři, měli jsme vynikající pizzu, na chvíli nás doplnil i Pařízek který stále řeší svůj rozchod s Leonou, resp. tedy její rozchod s ním, je to složitý případ. Pili jsme tam pivo a pak už asi šli spát, nebo nevím.

Úterý 22. května 2018

23. května 2018 v 9:06 | Dorian-gray
Krásný slunný den. Dnes v Ústí vypnuli proud už o půl desáté, takže práce skončila a jel jsem domů. Tam jsem se válel, Markéta byla s Maxem v Jeseníku, zavézt toho pitomce Pavla na operaci a taky byla navštívit nějaký svoje kámoše z dob, kdy tam pracovala. Já jsem se doma, jak už jsem psal válel, a odpoledne jsem šel na kolo na svou trasu přes Traťovku a Sobotín, děsná fuška a velkej provoz na silnicích. Odpoledne jsem byl s Maxem na hrišti, ale ten se tam okamžitě počural, tak jsme šli zase obratem domů. Pak jsme se doma fotili na kinofilm a měl jsem z toho velkou radost, doufám že fotky budou pěkný. Jo a taky jsme Miloša stříhali stojkem, dost u toho řval a komplikoval nám to, ale nakonec se to povedlo a vypadá opět jako branec. Večer jsme se dívali na Gomoru a spali všichni tři v jedný posteli, než se Markét v noci odstěhovala protože ju Miloš utiskoval.