Nakolik mi ještě vůbec patří ty ruce, které tu teď drží volant? ...

Červen 2016

Sobota 4.6.

7. června 2016 v 12:53 | Dorian-gray
Po ránu bylo problém dostat se z tý bahnitý louky protože nikde nebyl dobrý vlez do vody, a na řece samý popadaný stromy, tak jsme lodě nesli ještě cca 100m dál a tam jsme nasedli, ale museli jsme si dost prosekta cestu v kopřivách. Pak jsme zase mocně pluli, zastavili jsme se 2x v hospodě, a v jedný jsem dal tři škopky a v druhý 2 a taky jsem popíjel Braníky v lodi a taky trochu rum co ještě zbyl, byl to krásný den, jen blijící leželi jako mátohy, zatímco my jsme kalili, zastavili jsme a protože jsme byli s Ž zrovna první, tak jsme vybralí místo ke spaní, ostatní nás dojeli až za chvíli, protože Fanda se udělal a lovil věci, dneska se mi taky ztratily brýle protože mě švihla větev přes hlavu a shodila mi je, ani nemělo cenu je v té hluboké vodě a kalné hledat. Utábořili jsme se a pili Braníky až dlouho do noci, ráno jsem to pak i trochu cítil.

Pátek 3.6.

7. června 2016 v 12:42 | Dorian-gray
Na dnešní plavbu už po staré řece jsme vyjeli až poměrně pozdě, protože k zvracejícím se přidal i Dáňa a ani Macin po včerejší bohatýrské pitce nebyl zrovna ve formě. Nakonec jsme se přece jen zvedli a plavili se dál, přenášeli jsme x jezů a prodírali se mnohými složitými místy. Se mnou v lodi už seděl Želva a bylo poznat že je to vodák, byli jsme k hladině jak přibití. Tento den jsme pak zastavili na bahnité louce nedaleko Černčic, nepříliš daleko od našeho milulého tábořiště. Režisér na to nadával ale ostatním se to celkem líbilo, až na to že se k blijícím přidal Hodinář.

Čtvrtek 2.6.

7. června 2016 v 12:10 | Dorian-gray
Vstali jsme a sbalili tábořiště, sraz byl kolem desáté na místě na konci Pekelského údolí nad Novým Městem. Macin už od rána chlastal jako duha. Auta jsme nechali ve městě a já ještě na poslední chvíli pořešil nějaký pracovní hovory ohledně histologií. Když jsme nasedli tak jsem jel ještě sám, Želva nás měl doplnit až později. Macin s Kubou se už brzy dvakrát cvalki, M nebyl už schopný ani rovně sedět. Borci měli brzo všechny věcí mokrý a tak trochu poprchalo, takže jsme se rozhodli zakempit. Brzy po postavení stanů se spustil déšť, který trval několik hodin. Trochu jsme chlastali, hlavně pivo. Pak se zjistilo, že Macin chybí a že chybí už dost dlouho, nikdo nevěděl kde je. Za nějaký čas volala Zahradníkovi nějaká ženská z vedlejší vesnice abychom si šli vyzvednout toho našeho svěřence, M byl našrot a nevěděl kde je. No ještě že nespadl do řeky, to by bylo po něm. Po chvíil taky dorazil Želvič. Seděli jsme pak kolem ohně a všichni šli pomalu spát. Zůstal jsem tam sám a láhev rumu, no a jak to asi mohlo dopadnout. Seděl jsem tam sám s deštníkem u ohně několik hodin a rozjímal o životu.... pak jsem šel spát.

Středa 1.6.

7. června 2016 v 12:02 | Dorian-gray
Den dětí, jedu ráno do práce už sbalený s věcma, kromě jídla. To jsem nakoupil v Lidlu tady ve městě a taky jsem pak ještě sehnal plynový cestovní vařič. Kolem třetí hodiny jsem se vydal na cestu směrem na Nové Město nad Metují. Cesta celkem krátká a byl jsem tam dost v předstihu, prošel jsem si centrum, zajel do Náchoda a do Dolska, pak mi volá režisér že už je na místě, tak jsem se k němu přidal. Postavili jsme auta na louce a kolem nich rozdělali stany, rozdělal jsem taky prvního dvoulitrovýho Braníka, sehnali jsme nějaký dříví a rozdělali na cestě oheň. Malej Mates od rejži chytil nějaký blití a byl zelenej jak tráva. Během dne jsme se dohodli s půčovníkem na zítřejším srazu.

Úterý 31.5.

7. června 2016 v 10:12 | Dorian-gray
Dneska to mělo stejný průběh jako včera, jen s tím rozdílem že jsem to do Olomouce lépe stíhal, přijel jsem asi už za deset dvanáct. Po návratu jsem se asi trochu balil na zítřejší vodu, vytáhl jsem stan uschnout aby záhy začalo pršet a aby trochu zmoknul, když už byl rok schovanej v suchu. Asi jsme se byli s Maxem projít venku, už nevím.

Pondělí 30.5.

7. června 2016 v 9:55 | Dorian-gray
Dnesšní den byl spotřebován prací, jel jsem z Ústí na dvanáctou do Olomouce a sotva jsem to stíhal, musel jsem jet jako prase. A vážně už si napamatuju co jsem potom ještě dělal, vím jenom, že holky jsem dnes neměl, protože jsem měl tu práci, bylo by to napytel protože bych tím neúměrně zaměstnal ostatní.

Neděle 29.5.

7. června 2016 v 9:35 | Dorian-gray
V neděli jsme byli s dětma na desátou v kulturáku na nějaké pohádce o Maxipsu Fíkovi, ale holky tam tak leda dělaly bordel a nebavilo je to, byl tam v hledišti i Bohuš s Lenkou a s dětma. Odpoledne sme pak šli na śumperskýho hafana, což byla jakási přehlídka psů, ale moc jsem to nechápal co se tam vlastně děje, přišel tam i Martin Bílek který před tím při odjezdu z domu nabořil stojící motorku. Holky jsem pak vrátil pičině ještě před volejbalem a udělal tradiční nedělní večerní maraton, voliš, hospoda, práce....

Sobota 28.5.

7. června 2016 v 9:31 | Dorian-gray
No dneska jsem byl ráno v práci v Olomouci a protáhlo se to tam až značně do pozdních hodin cca do 14 a pak jsem jel domů. Byli jsme v Bratrušově na kácení máje, ale strhla se strašná bouřka a padaly i kroupy, tak jsme šli za Olinou a tam nějakou dobu pobyli a pak jeli kolem deváté domů spát.