Nakolik mi ještě vůbec patří ty ruce, které tu teď drží volant? ...

Duben 2016

Čtvrtek 28.4.

29. dubna 2016 v 8:34 | Dorian-gray
Dnes se nepracuje, ani jeden z mých zaměstnavatelů mě dnes nežene dělat popisy ani kdovíjaké jiné komedie, takže můžu dlouho spát. Ve skutečnosti spím a válím se v posteli s M až do desíti hodin. Udělal jsem jí dokonce snídani do postele, toasty z chleba se sýrem. Pak jsem jel do Drásova za mamkou, aby mi opravila zuby, tentokrát jsem z toho ani neměl strach a taky že to bylo celkem v pohodě, bylo sice hodně vrtání ale vzhledem k tomu že jsem dostal opišek tak to bylo vážně bezbolestné. Byli jsme potom navštívt i babičku na Žernůvce (ta si stále nemůže zapamatovat jméno Maxe) a taky jsem se zastavil doma na oběd, měli jsme steak ale nevychutnal jsem si ho neb jsem měl doporučeno kousat jen na pravé straně a mě by zrovna asi více chutnal na straně levé. Odpoledne jsem jel domů do Šumperka, vyzvedl jsem fotky z atelieru (Welta, a vyšly nádherně) a pak jsem doma dělal domácího muže, montoval jsem propojení Xboxu a subwooferu a taky jsem dělal polici na knihy. Markéta byla dnes u hematologa (u Jehlíkové) základní odběry má dobrý ale posílají ji ještě na dovyšetření do Brna, a ten zub jí pořád dělá potíže a to mně celkem trápí, protože chci aby byla OK.

Středa 27.4.

29. dubna 2016 v 7:26 | Dorian-gray
Jako každou středu v práci v Ústí to bylo náročné, protože chodí ultrazvuky a musím se osobně setkat se spoustou pacientů a mluvit s nimi, ale musím dodat že v poslední době to snáším jaksí lépe. Odpoledne jsem jel do Šumperka na závody na Tyršův stadion (Čokoládová tretra) Ema i Saša tam závodily. Ema skvěle zaběhla dvoustovku a celkově vyhrála mezi klukama i holkama ročník 2007 a 8 časem 34:61. Tím se kvalifikovala na zlatou tretru do Ostravy a byl nesmírně šťastná. Sašenka taky běžela moc hezky, teda soudě podle času, protože na 100m trati byla druhá, ale její závod jsem už neviděl. protože jsem musel do Olomouce zas do nějaké práce. Tam to tentorkát bylo husté, protože všichni objednaní přišli a bylo toho tedy tuze moc a navíc i nějaké nejasné nálezy, jako asi low-grade astrocytom či co, a musel jsem to i konzultovat a hodně telefonovat. Večer jsme museli ještě s M do města protože si jaksi zapomněla auto u zušky a nechtělo se tam jít samé. Ale bylo to fajn, na cestu jsme si vzali flašku....

Úterý 26.4.

27. dubna 2016 v 9:07 | Dorian-gray
Jsem v jednom východočeském městě v práci a píšu. Včera v úterý jsem to měl těžký, ráno jsem zavez Sašouse do školky a pak na tři hodiny do práce sem a pak do Olomouce, na odjezdu z Ústí mně zdržela Zdena svým typickým způsobem, dala mi ještě nějakou práci a já pak měl strach že nebudu stíhat dojet do Olomouce na 12h jak jsem slíbil. Ale nakonec jsou to v 12:01 stihl, ale to jsem musel jet jako prase. Dozvěděl jsem se že Otec má nějakou pracovní nabídku v Brně, což dost mění jeho plány na blízkou dobu, teda kdyby skutečně pak tu práci dostal. Taky se rozluštila záhada ztracené Nininy bundy, hledali jsme bundu růžovou a nemohli ji najít, ona ale měla bundu černou kolem které hledající (otec a Markéta) chodili a nevšímali si jí, přitom visela na svém místě v šatně, no typické děti, nepoznají si ani vlastní věci. Napsal jsem taky aspoň sms k dnešním narozenínám Tchánovi Honzovi. Po šichtě v Olomouci jsem se vrátil domů, Markéta tam byla dost smutná z toho svýho zubu a i plakala, tak jsem ji zval i s Maxem na procházku do města abychom přišli na jiné myšlénky, pomohlo to, byli jsme i v Kaufláči pro paralen od bolesti. Taky jsme se po cestě "pohádali" na téma hodnocení tělesné tloušťky u žen, no naše názory na toto se dost liší. M říkala taky že bychom měli odpustit K jeji dluhy, mně se to moc nezdá, navíc je to podivný názorový veletoč u M. Večer jsem pil šampaňské a pak jsme šli spát.

Pondělí 25.4.

26. dubna 2016 v 8:45 | Dorian-gray
Dnes jsem nějak absolvoval práci v Ústí, apk jsem jel do Šumperka vyzvednout děcka ze školy a školky, ale nakonec jsem vlastně žádny nevyzved protože Sašu dovedla Katara až k nám domů, protože byly na logopedii, a pro ostatní šel do školy můj taťka, kterej za tím účelem přijel dnes nás navštívit. To proto, že krátce po čtvrté jsem musel do Olomouce na nějakou pracovní směnu na MR, nemoh jsem být teda doma, vrátil jsem se v devět večer. Zbytek rodinky byl do té doby na návštěvě u sousedů přes ulici, u Boháčů. Otec tam údajně vypil asi dvacet panáků slivovice. Po mém příjezdu jsme dali děcka spát, no byl to dost náročný úkol, protože ti nevychovanci byli dost těžko zvládnutelní, a pořád s něčím otravovali, Max řval a holky furt něco chtěly, byl jsem z toho na nervy.

Neděle 24.4.

25. dubna 2016 v 7:30 | Dorian-gray
Ráno jsem dlouho spal, po uplynulém pracovním týdnu mi to vážně dost scházelo. Markétu bolela díra po nedávno vytrženým zubu č. 48 a měla tam kolem těch stehů nějaký červený rozblemcaný humusy. Takže až jsme se vyhrabali z postele tak jsme jeli do Mohelnice na nějakou zubní pohotovost, a tam jí to zubař nějak ošetřil. Cestou nazpět jsme nejeli tou právě nejkratší, ale místo toho přes Úsov a pak taky přes Třemešek a Oskavu, byla to krásná projížďka přes husté lesy a zapomenutá poloopuštěná místa, viděli jsme skvělé rozbořené domy a zchátralé kostely a stavení, navíc byl krásný, ikdyž chladný den. K obědu nudle s mákem, pak jsem šel ještě spát, pak odpoledne ještě do nemocnice na druhý čtení. Pravidelný nedělní volejbal dnes nebyl, byla moc zima a já chtěl být radši doma s M a její bolavou dírou (po zubu). A jindy tad drsným spoluhráčům to ani nevadilo.