Nakolik mi ještě vůbec patří ty ruce, které tu teď drží volant? ...


Komentáře

1 Večernice Večernice | 7. března 2013 v 17:00 | Reagovat

Páni, ona snad funguje telepatie, včera jsem na Vás myslela a řekla si, že se dneska juknu na Váš blog a ejhle, je tu nový článek. (možná si to jenom namlouvám, kdybyste měl psát články podle toho, kdy na Vás myslím, tak byste psal mnohem častěji)
Jsem ráda, že jste měl Vánoce podobné jako já. Aspoň nejsem sama, kdo je přežíval a ne užíval.
Výročí smrti Josifa Vissarionoviče Džugašviliho jsem nějako opomněla, tak díky za informaci. Je to osožné.
Nevím, když si čtu tenhle Váš článek po té dlouhé době, je to jako číst si článek nějakého starého známého, kterého jsem dlouho neviděla. Jsem ráda, že žijete (ono už to vypadalo, že jste nezvěstný, ale já sem taky nechodila...) a že jste napsal.
Prostě... nějak jste mi tady na blogu přirostl k srdci, mohla jsem se Vám vypsat ze svých problémů atd., tak díky za to všechno. Byla by škoda o Vás přijít. *
Přemýšlím tak, že jsme se oba za tu dobu, co tady spolu nějak "spolupracujeme", někam posunuli. Když jsem začínala blogovat, byla jsem znuděná ženská na mateřské a psala, když dítě spalo. Teď budu zase znuděná matka na mateřské, ale nevím, zda bude o čem psát. Co Vy?
Držte se!

(*Jo a nemyslete si, že jsem takhle naměkko běžně, to jen před Vámi)

2 dorian-gray dorian-gray | 19. března 2013 v 21:40 | Reagovat

Jé to já jsem moc rád, že jste tu, a že sem občas se zajdete podívat, doufám že se Vám daří dobře. A jestli jsme se někam posunuli, no možná snad ano ale někdy se mi zdá, že nastane jakýsi střih a člověk je rázem zase na holém začátku a nemá nic, jen pár dalších uplynulých let a že veškerá námaha byla zbytečná. A tak je to i s psaním blogu, témata budou a budou pořád stejná, celý život.. hah jak optimistické. Jo a taky přeju vše dobré do budoucího mateřství - bude toho s kravatou?? Buďte klidná, jestli ne, na mně ty moje krásky taky všechny zvysoka kálejí, jen pořád ta jedna si mně drží aby mi mohla zatápět, chjo, život je pes... mějte se

3 Večernice Večernice | 2. dubna 2013 v 17:10 | Reagovat

[2]:No, tak vidíte, tak jsme rádi oba :)
Pocit, že vynaložené úsilí bylo zbytečné je mi vlastní, někdy je to i pravda, vlastně sakra často...
Jak se Vám daří? U mě to jde, pomalu si zase zvykám na to, jak voní kojenec po koupání, na probdělé noci, na pocity matky na mateřské, ... že bych už byla taky stereotypní ženská?!
Ne, potomek je mého muže, tedy alespoň mu to tvrdím a sobě taky. Mimochodem, s tím s kravatou se teď muž docela přátelí, byli jsme u něj na večeři a při té příležitosti nám představil svého přítele... Takže veškerá snaha byla naprosto marná. No, nevadí, aspoň se teď můžu zasmát při vzpomínce, jak jsem nabalovala souseda-gaye.
Co Vaše kráska?
Držím palce ve všem, co děláte, mějte se!

4 Večernice Večernice | 20. srpna 2013 v 23:06 | Reagovat

Dobrý večer Doriane,
Vy mě za to asi zabijete nebo se mi vysmějete, pokud sem ještě někdy zavítáte (doufám, že zavítáte!), ale prostě... na rovinu: Mám teď nějaké melancholické období nebo sentimentální nebo co já vím, jak se to nazývá, tedy jsem na Vás zase jeden večer usilovně myslela, na to, jak se asi máte, co děláte atd. a napadlo mě, že bych Vás ráda osobně poznala. (jo, já vím, že je trapný, když Vás zvu já první, když jsem ženská, ale chápejte... když to nezkusím, bude mi to líto) Nebudu už asi chodit na blog (ostatně už dlouho nechodím), tak pokud sem ještě přijdete, tento komentář si přečtete, tak se mi můžete ozvat na email kristyna.titine@seznam.cz. Přiznávám, že je to drzé a zoufalé, ale prostě Vás nějak nedokážu dostat z hlavy a když už sem nepíšete, tak mi chybíte. Budu moc ráda, když se ozvete.
Jo: a kdysi jsme se tu vsadili o večeři, měl jste myslím sbalit tu dívku a nakonec jste to vzdal, už nevím, jak to přesně bylo, nicméně pokud by Vám to nevadilo a Vy byste to risknul, tak bych klidně něco uvařila. A nemyslete si, že si od toho něco slibuju, jen Vás chci poznat.
Nezlobte se.
Ať se Vám daří! Večernice

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.