Nakolik mi ještě vůbec patří ty ruce, které tu teď drží volant? ...

Praha I.

3. ledna 2011 v 16:40 | Dorian-gray |  Historická fakta
Je třetího ledna odpoledne a já sedím v Praze na hotelovém pokoji a chci toho strašně moc napsat, mám chuť to sem všechno jen tak nasypat bez ladu a skladu. Začnu po-nepořádku, viděl jsem dneska krásnou holku, je polka a je s náma na kursu. Za 49 minut se tady zastaví a půjdeme do města. Dnes jsem poprvé v nové práci, je to celkem dobrý pocit, obzvláště když nejsem někde u strojů ale v Praze, daleko od lidí vlastně na takovém výletě. Uplynulý týden kolem Vánoc byl extrémně namáhavý, pořád nějaké návštěvy, dárky, stromeček, punč, sníh a zima. Ale už je to pryč a přijde to až zase za rok, takže také důvod k radosti. Trochu stinnou stránkou našeho hotelového pokoje je to, že tu se mnou je ještě můj spolubydlič, jakých kluk z Třince, nic proti němu ale radši bych byl sám, znáte to. Jsem prostě takový.

Poněkud originálně teď napíšu něco o novém roce. Bloggerským dárkem pro mně je skutečnost, že si na mně vzpomněla jedna mnou obdivovaná pisatelka, za což jí přísluší ještě větší obdiv. Tak z toho mám opravdu radost. Novoroční předsevzetí mám jen jedno, ať se letos nic neposere! v případě že toto předsevzetí/přání se vyplní tak bude následující čas jistě dobrým, posere-li-se bude to katastrofa, ostuda, blamáž, však-jsme-ti-to-říkali, osobní ztroskotání. Tohle dost souvisí s mými plány do budoucnosti, hlavně s tím že měním zaměstnání, že měním místo pro život, že se budu méně zdržovat s rodinou a více budu mít času na studium, na práci na dobývání světa. Tak tedy doufám, že se to neobrátí proti mně.

Silvestrovská oslava dopadla svérázně, ale u nás se už ničemu nedivím. Byli jsme prvně nasraní, že vůbec musíme něco slavit a proč je ten podělanej silvestr právě dnes a proč kvůli tomu všichni tak blázní? Hergot! Odvolali jsme tedy všechny návštěvy, měli jsme totiž původně v plánu večírek s DrD. a taky potom s náměstkem, ale oba se podařilo nenásilně odvolat a je to dobré. Tu slavnou silvestrovskou sekundu jsme nějak propásli, děvče moje spalo a já tomu nevěnoval pozornost (tedy ani jí, ani přelomu letopočtu). Jo a ani jsme si neotevřeli šampaňské. Až druhý den ráno, nebo kolem poledne jsme si uvědomili, že je třeba to zapít. Pustil jsem do éteku písničku od ABBY o novém roce a snažil se přestřelit špuntem z bohemia sektu parkoviště před domem - neúspěšně, poněvadž jsem trefil spodek balkonu nad námi a a špunt tedy neměl předpokládanou dráhu, druhý den jsem ho našel na chodníku, škoda. Popřáli jsme si a připili si, musím říci, že jsem se sám nad sebou dojal, jak je mým zvykem v takovýchto situacích. Ještě že jsem nepustil hymnu, to by možná došlo i na krokodýlí slzy.

Tak to je ve stručnosti vše, brzy se mi vybije počítač a nechce se mi připojovat zdroj. Posílám dvěma věrným duším pozdravy a přání všeho dobrého. Snad je jasné o koho jde. Speciálně pro Tyynku mám dvě věci - big kiss a big hug. A kdo máte něco nového na hlavě, nebojte se to ukázat. Vy ostatní se mějte také lépe a lépe, pokud existujete.

Z Prahy pro www.blog.cz Dorian Gray
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Myslíte, že jsem debil?

ano
ne

Komentáře

1 Fabiana Fabiana | E-mail | Web | 3. ledna 2011 v 22:38 | Reagovat

Vše, co si přejete, se může splnit čistě jen proto, že si to přejete. Stačí tomu věřit :)

2 tynkakroupova tynkakroupova | Web | 5. ledna 2011 v 21:00 | Reagovat

Hm... tak jste se nám vrátil! Stýskalo se nám. Huguju Vás a líbám tam, kam chcete (klidně jen pusa taková ta typická, kdy to mlaskne, ale klidně i vášnivá Francie...it is up to you). Teď jsem nucena Vás zklamat: na hlavě mám stále tmavě hnědé rovné husté vlasy. Narodila jsem se s nimi a asi to tak má být. Držím palečky v nové práci. Líbá a objímá Tynka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama