Nakolik mi ještě vůbec patří ty ruce, které tu teď drží volant? ...

Červenec/srpen 1998

30. ledna 2011 v 20:43 | Dorian-gray
Takže život pokračuje stále ve stejném duchu, tohle období jsem měl moc rád, ikdyž prázdniny mě většinou dost nudily, školu jsem míval vlastně radši, tam jsem byl alespoň víc mezi lidma. Teď si marně závidím dostatek volného času na všechno, mohl jsem třeba jít na noc na zábavu a vrátit se nad ránem. Rodičům naštěstí tyhle věci nevadily. Hm, moje děti asi nebudou mít tak volný režim, manželka už se o to postará. Každopádně v tomto zmiňovaném přelomu prázdnin jsme měli na hraní fobalu vážně smůlu, jen račte čísti...29.7. St
        Ráno ještě spravuju kolo, jdu se psem. Mám strašnou depresi, byla snad nejhorší zatím, skutečná beznaděj a hrůza. Nažral jsem se a po poledni jsem se byl projet na kole. Původně jsem chtěl ujet 100km, ale na to ještě fyzicky nestačím. Jel jsem přes Čebín, Hradčany, Tišnov, Štěpánovice, Borač, Štěpánovice, Tišnov, Žernůvku, nějakou prdel, Deblín a pak domů. Celkově to bylo asi 70km. Odpoledne jsme se ještě snažili jít hrát fotbal.
30.7. Čt
        Deprese ze včerejška je pryč, cítím se vyrovnaně, ale mohlo by to být lepší. Dnešní den měla začít ta velká akce, ale bohužel nic. Usmyslel jsem si, že se přestanu přinejmenším opíjet. Ve tři hodiny jdu na bíč. Je tam Dana, Léňa a Šimon, prohrál jsem všechno co jsem hrál. Večer se snažíme jít na fotbal, ale zase nic.
31.7. Pá
        Celej den se těším na domluvenou večerní akci na Klucanině, ale celej den taky pršelo. Takže jsem zavolal Evě, mluvila, jakoby snad o ničem nevěděla, měl jsem dost nasranej tón. Nakonec jsem nikam nejel. Večer se stavil Laďa Žák, že půjdem na fotbal, ale stihl náš déšť tak jsem aspoň zmokl. Zjišťuju, že jsem píchl (už po třetí)
1.8. So
         Celej den su doma, už si to moc nepamatuju. Večer jedu vlakem 1935 z Kuřima. S děckama jsem se potkal v Tišnově, kde nastoupili a pokračovali s náma do Louček. Béďa vede svý blbý kecy už od začátku, ale bohužel si s Evou náramně rozumí. Potkali jsme borce z áčka, byli už dobře opilí. Béďa stejně jako já propil všechny peníze, jenže já jsem neměl ani kapku alkoholu (to je známka vážné krize). Celou tu dobu su takovej zamlklej a zamyšlenej a hlavně introvertní - moc dobře se nebavím. Eva je studená jak psí čumák a trochu opilá. Odcházíme za mírného deště asi ve tři ráno. S holkama si řeknem ahoj už v Loučkách a dále jdem sami. Na cestě z Hradčan Béďa vytrhl patník a dal ho do prostředka silnice - jsme zase kámoši (jak málo stačilo). Na nádraží jsme potkali jednoho chudáka, tak bych dopadl, kdybych pil. Dom se dostanu o půl šesté a v šest už spím.
2.8. Ne
         Ráno mám něco jako malou depku a jdu na dlouhou procházku se psem. Odpoledne se snažím nějak dostat na bazén, ale nikdo tam není. Večer jdem hrát fotbal. Tentokrát to vyšlo, ale sešly se tam takový piče, že jsem zase odešel. Potom sedíme na prolízačkách i s Markétou (jiná) co přijela dneska ráno. Je to dobrá pohoda. Karban ani tak ne, ale Kořínek prokazuje svou velkou pokleslost. Dom se dostanu asi až ve čtvrt na jedenáct spokojen.
3.8. Po
         Problémy s buzením mně provází. Vstávám až v osm hodin. V devět se du proběhnout na 23minut do České a zpátky. Na oběd k babičce a potom na bazén. Večer sedíme před Uhrovým barákem a mluvíme ničem. Rozhodně se v posledních dnech cítím docela dobře. Žádná depka už tu dlouho nebyla, cítím se vyrovnaně. Blíží se okamžik konfrontace.
4.8. Út
         Vstávám jako vždycky. V devět hodin jsem šel trénovat. Běžel jsem svou starou trať nad očekávání dobře. Byl to osobní fantastický rekord 9:30.82. Odpoledne jsem byl na bazéně a nudil jsem se. Pak jsem hrál trochu bíč a bylo to dobrý. Večer jsme ještě s Martinem a se Škopkem jezdili na kole. Pokračuje moje dobrá nálada.
5.8. St
         Ráno vstávám blbě jako vždycky. Šel jsem běhat asi jen na třináct minut. Trochu pařím počítač a asi ve dvě hodiny jdu na bazén. Tam jsem byl celej den. Pak jsme jeli s Martinem a Škopkem do Knínic na rybník. Vraceli jsme se po tmě a bylo to akční.
6.8. Čt
         Dneska jsem nešel běhat, byl jsem z toho už dost unavenej. Odpoledne na bazéně a musel jsem běžet dom abych stihl vlak v 3/4 na osm do Tišnova. Tam jsme potkali Milana Marvana, Hímena, Gábinu Slovákovou a Evu a Danu. Byli jsme v kině na Svérázi národního lovu - docela dobrej film o chlastání. Domluvil jsem se s Evou na zítřek na bíč.

Končím na straně 9 a je třeba dále zase něco doma naskenovat abych mohl psát dál. Zdravím všechny a přeji povedený start do nového pracovního týdne a sobě to přeji zamozřejmě také...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vrátili byste devadesátá léta?

Jasně!
Nikdy!

Komentáře

1 Večernice Večernice | Web | 31. ledna 2011 v 16:01 | Reagovat

Tak už to bývá, že manželky jsou přísné a tatínkové povolují. U nás to tak bylo vždycky. Když jsem něco chtěla, šla jsem vždycky rovnou za taťkou. Jinak kvůli Vám (!!!) vybírám ty nejlepší věci ze studentského časáku Prsíčko. Časem to zveřejním, chci těch výtisků najít co nejvíc. Taky Vám přeji povedený start do nového týdne.

2 Večernice Večernice | Web | 1. února 2011 v 21:06 | Reagovat

Čekám na zprávu o tom, jak to jde s IB! Doufám, že jste to nevzdal a že Vám nejde jen o tu véču. Jinak už jsem vybrala to nej z prsíčka a do konce týdne to tu zveřejním i naskenované.

3 Večernice Večernice | Web | 2. února 2011 v 14:21 | Reagovat

Co? Nebudete psát články? Aha, škoda... no, mně se taky nechce...jinak Prso mám v šuplíku v  pracovním stole a čekám až bude u skeneru volno a pak budete mít všecko z první ruky (tím se prso zaručuje!!!). Jé, Vy mě hladíte mezi lopatkami... no tedy, tak to já Vás za to huguju (objímám) a kissuju (líbám).

4 Večernice Večernice | Web | 2. února 2011 v 21:09 | Reagovat

No, když můžu, pomůžu, ale ... jste si jistý? Dnes ráno jsem viděla K. a byl to skutečný trapas! Chtěla jsem zažertovat a pochválit mu jeho čepici: "Tedy, ta pohlavní přikrývka vám nesmírně sluší..." chápete? PoHLAVNÍ...jako čepice. Vzpomněla jsem  si, že na tohle balili kluci na lyžáku holky. No a K to samozřejmě nepochopil! Došlo mu to až po hodině... Pětikorunu posílat nemusíte, prso už je promlčené :). Souhlasím, nedá se to číst veřejně. Ke konci týdne zase něco přidělám, také by jste měl něco napsat. Těším se na Vaše texty!

5 Večernice Večernice | Web | 3. února 2011 v 20:09 | Reagovat

Tak koukám, že také nepatříte mezi ty, kteří s radostí čichají k psí konzervě :), to já také ne. Sakra, doufám, že nejste K, protože jinak by to byl fakt fakt fakt trapas. No, můžete mi toho Honzíka nějak popsat? Abych věděla, jakou mám šanci vyhrát tu naši sázku :D. Doufám, že není zženštělej a že neváží 150 kilo...ale je to dobrý, K nejste, on totiž nemá psa...no ufff, to jsem si oddechla.

6 Večernice Večernice | Web | 9. února 2011 v 20:56 | Reagovat

Jé, tak jste se nám vrátil... jinak, ten Řím-nehodlám tam stárnout. Dneska jsem se přesvědčila o tom, že stárnout budu hezky tady, pořídím si psa a budu plést svetry a vtírat je svým dětem. Myslím, že to mám v životě až moc lehký, v některých věcech, takže se se svojí sestrou nemohu ani v desetině věcí poměřovat. Jinak jste mě nakazil-nebudu psát články, taky se mi nechce. Vy myslíte, že to máte v životě těžký? Postěžujte si, zajímá mě to...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama