Nakolik mi ještě vůbec patří ty ruce, které tu teď drží volant? ...

Červenec 1998

17. ledna 2011 v 22:35 | Dorian-gray
Tákže další díl z mého, blahé paměti, minulého života. Stále prázdniny mezi třeťákem a čtvrťákem na gymplu. Samej plážovej volejbal, práce v lomu, nuda a citová prázdnota, sem tam nějaká ta pitka. Pro upřesnění, Béďa je můj spolužák, nikoliv pes, říkalo se mu tak, páč se jmenoval Smetana příjmením. Dany zde figujují dvě, jedna je má sestřenice volejbalistka, druhá tehdejší Béďova holka, gymplačka, nynější manželka mýho kamaráda Pavla, ostatně ten tam je taky, taky spolužák. Škoda, že jsem se tehdy tomu psaní nevěnoval více, že jsem neměl lepší sloh a vůbec že jsem si nedal trochu více záležet. Tohle opravdu nemá moc úroveň. Jo a tři otazníky vedle sebe, to je jako že to nemůžu přečíst.

7.7. Út
       Ráno mám depku jak sviňa. Tak husný počasí jsem v červenci už dlouho nezažil. Ráno volám Evě a odvoláváme beach. Nešel jsem ani běhat, ani jezdit na kole, su nasranej sedím doma a nemám do čeho píchnout. Večer jen čumím na fotbal.
8.7. St
       Fádní, husný, hnusný, hnusný počasí. Pařím civil 2 na počítači a byl jsem si zaběhat v lese. Tentokrá docela dobře, dobrý výkon i když byla pěkná kosa. Pak jsem byl venku se psem jen tak na lehko a chytil jsem nějakou rýmu nebo co. Večer zas se dívám na fotbal a nudím se jak o život.
9.7. Čt
       Začíná se blýskat na lepší časy. Běhat jsem nebyl. Kvůli rýmě ani na kole jsem nikam nejel. Ale byli jsme na bíči, a to já, Dana, Šimon, Eva a Mira. Mira má celou dobu blbý kecy, je sprostej, čím dál víc. Ale když ???, tak se nasere a nechá hrát Šimona. Nechovám se zrovna dobře k Mirovi. Hrajem 7 setů, Dana a Šimon proti mně s Evou, vítězíme 4:3. Myslím, že jsem hrál docela dobře, vracím se dom docela hrdý.
10.7. Pá
       Ráno to počasí nic moc. Zas jsem pařil civ 2. Až o půl paté volá Eva skrz bíč. Dnešní beach se vyadřil míň než ten včerejší. Mira u mně ztrácí další body, stejně jak ten cizí Martin. Pak jsem šel ještě hrát fotbal, dal jsem asi 8 gólů a překvapil jsme se svou ryhlostí v ??? kolech. Negativní bylo setkání s Přemkem Tomanem.
11.7. So
       Už nevím, co jsem dělal ráno. Teta Miluška má narozeniny, padesátiny. A tak jsem byl v Knínicích na nějaké slepičárně to oslavit i s lidma jaký jsem viděl poprvé v životě. Pořádně jsem se vožral a šel jsem dom. Už si to moc nepamatuju.
12.7. Ne
       Tento den si vůbec nepamatuju. Odpoledne jsem asi jezdil na kole po přehradě.
13.7. Po
       Vstávám ráno asi o půl paté. Jdu pracovat do kamenolomu. Odjezd vlaku asi v 507, potkal jsem tam Béďu. V Tíšnově potkáváme Danu a Markétu. Začátek pracovní doby v 600 - tak to bude i následujících 10 pracovních dní. Ovšem, že jsme se s Béďanem celej den flákali, a až hodinu před koncem šichty jsme utáhli pár šroubů. Odpoledne jsem byl na bíči, myslím že s Evou, Danou a Léňou. Spát jdu brzo, kvůli rannímu vstávání.
14.7. Út
       Opakuje se včerejší ráno, až na to, že pracujem celej den. Poznávám první známky únavy. Odpoledna zas na bíči, ale tentokrát jsme byli jen tři. Povídali jsme o starým Pavelkovi a o Mirovi, většinou drby a drby. Vzpomněli jsme si taky na tábory na Skaličce. A pak jsme šli dom, v tom počasí se ani hrát nedalo.
15.7. St.
       Ráno zase do práce, s tím rozdílem, že jsem tam jel na kole. Je to asi 14,6km. Většinu toho času pracujeme, zbytek trávíme s holkama v expedici. Trochu jsem si prodloužil cestu domů, byl jsem ve Vohančicích, Březině atd... Na zbytek si už nepamatuju.
16.7. Čt
       Ráno dokončujeme šroubovací práce a pak se dvě hodiny flákáme. Odpoledne jedu na kole dom. Asi o půl šesté jedu do xeftu, kupuju flašku vodky a odjiždím na Klucaninu pařit. Byl jsem tam skoro první, jen Béďa byl přede mnou. Spolu jsme vyžrali tu vodku. Mezitím přišli Pavel a Dejva a Dana. Béďa a Dana pak odešli. Přišel taky Halvi a Augustin a Jana. Halvi měl dobrou vodu, mezitím přišly Verča a Eva S., tu vodu jsem mu sebral,  ??? jsme ??? a tak jsme kecali a já jsem popíjel tu vodu. Pak odešli všichni až na Halviho. Já jsem se poblil, oblíkl a šel jsem spát.
17.7. Pá
       Su po vopici. Do práce jsem přijel tak akorát včas a bylo to utrpení. Jak sjíždět Klucanku na kole, tak i v práci. Celej den jsme sice nic nedělali, ale i tak. Poslední dvě hodiny jsme dělali s křovinořezem. Pak jsem dojel dom, chvilku jsem se nudil a pak jsem začal číst Tajný život Salvadora Dalího.      
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Vrátili byste devadesátá léta?

Jasně!
Nikdy!

Komentáře

1 Eva Eva | Web | 18. ledna 2011 v 11:34 | Reagovat

Vy mluvíte o cti? Vy, který prohlašujete všechny, kteří svámi nesouhlasí za lháře? Vy nemáte právo soudit druhé, jedině sám sebe. Nemám žádnou povinnost Vám cokoli vysvětlovat a před Vámi se nemám za co ospravedlňovat. Upřímně, je mi Vás líto, měl by jste se začít aktivně podílet na svém životu.

2 tynkakroupova tynkakroupova | Web | 18. ledna 2011 v 15:59 | Reagovat

Vaše prázdniny mi trochu (dost) připomínají ty moje. Tedy až na ten kamenolom. Jeden den k tomu zase sednu a budu pitvat...teď je fakt co. Škoda, že jste sem nedal tu původní verzi, píšete hezky (neviděl jste můj škrabopis). Jinak fakt smekám, že jste si psal deník a zachoval ho do dnešní doby. Já jich za svůj život měla několik, ale vždycky jsem je pak roztrhala, asi jsem se bála, že by si někdo přečetl, co jsem tam o lidech psala, taky proto, že jsem potřebovala zničit stránky typu "miluju...", protože po pár týdnech to už nebyla pravda. Bezva článek.

3 Eva2 Eva2 | 19. ledna 2011 v 6:50 | Reagovat

Vy jste mne nařkl z osočování? Tak tohle už je Vážně vrchol Vaší omezenosti. Je mi Vás opravdu líto. Znovu opakuji, že jsem vyjádřila svůj názor na Váš článek, s kterým jsem nesouhlasila, už v samotném článku, děláte z lidí lháře a vesele dál v tom pokračujete. Nebudu Vás podporovat, ve svém komentáři jsem odkazovala na věd. výzkumy a dokonce jsem jmenovala, kdo tyto výskumy vedl a napsal řadu knih. Snad si nemyslíte, že půjdu a přinesu Vám knihu, nemohu za Vaši neschopnost a omezenost. Buďte tak laskav a už mne dál nekontaktujte, s Vámi nebudu již nadále vést diskuzi, protože neumíte nic jiného než urážet na základě čeho, své nevědomosti, neochoty a neschopnosti

4 tynkakroupova tynkakroupova | Web | 19. ledna 2011 v 14:14 | Reagovat

Jeden deník ještě mám...možná ho taky zveřejním...možná (propadla bych se studem...). Gratuluji k IB, já také slavím úspěch. Popíšu to. Díky za polibek, posílám Vám za něj véééélkou pusu a véééélký hug. Jinak také doufám, že nikdo neobjeví tyhle blogy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama