Nakolik mi ještě vůbec patří ty ruce, které tu teď drží volant? ...

Mně se nechce domůůů...

7. října 2010 v 21:12 | Dorian-gray |  Historická fakta
Varuji, věty na sebe nenavazují. Celkově to smysl nedává ani po sedmém přečtení.

Tak a mně se zas nechce domů. Kam se mi nechce - domů. Komu se nechce domů - mně. Co se mi domů - nechce. Domů mně nechce co - se. Možná víte co to znamená.

Svět je nahovno a můj bezcennej život pustá ztráta času. Jediná útěcha je, že jsem v práci, ale to je taky nahovno, neboť se dneska málem stal průser s pneumotoraxem. No zkrátka jsem stažen zpět nohama na zem. Zítra jedu no Novýho Jičína, takže tím zabiju celý odpoledne, to by tímpádem taky nemuselo být špatný. Potom pojedem ve středu do Plzně a potom poletím v neděli to Nottinghamu. Hm, zdálo by se to jako zajímavá náplň - marnost.

Ještě budu chvliku hrát na dekadentní notu. Nejen že zde vystavuji zrcadlo svému morálnímu a duševnímu úpadku. Je potřeba napsat i o úpadku fyzickém. No zkrátka obě věci jdou ruku v ruce. Když jsem zakládal tyto stránky, tak jsem měl jakousi naději, jakousi představu že se snad něco změní, omyl. Nezmění se nikdy nic, veškeré naděje jsem pozbyl. Takže to je příznak porkoku, pokroku v rozkladu. Mám na mysli pár věcí, které mi teď běhají hlavou dokola a dokola, vlastně je vůbec nedovedu zapudit, ty myšlenky. A nejsou to přízemnosti mojí zvířecí duše. Jsou to věci, týkající se naprosto mého budoucího života na dalších padesát let, ale ani se mi o tom nechce psát, jak to považuji za pitomé. Jak pitomé jsou moje pitomé starosti.

No radši už toho nechám, nebudu po sobě nic mazat, aspoň vidíte necenzurovaný záznam mojí mozkové aktivity. Na tomto článku tak zůstavá zajímavá tím pádem jen jeho syrovost, protože forma i obsah jsou vlasně ubohé. Příště asi napíšu vypravování, jak jsem se měl v Novém Jičíně, šel jsem tam, dělal jsem to, pak jsem šel tam a myslel si to a to, pak jsem se najedl a jel jsem domů. Takhle by to nějak mohlo vypadat. Výsledek su bude lišit jen málo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tynkakroupova tynkakroupova | Web | 8. října 2010 v 17:31 | Reagovat

Náhodou! Tohle přesně znám. Díky, že jste po dlouhé době napsal. Nový Jíčín si užijte...
Buďte rád, že máte rozptýlení.
Mějte se a těším se na to Vaše vyprávění.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama