Nakolik mi ještě vůbec patří ty ruce, které tu teď drží volant? ...

Podzim je tu...

23. září 2010 v 20:20 | Dorian-gray |  Historická fakta
Dobrý den, vážení blogoví čtenáři, včera jste se přišli podívat jen dva, no nevadí, stejně tu není o co stát. Tomuto blogu zdá se není pomoci, ačkoliv jeho autor má nebývalý nával aktivity a už tu sedí po čtvrté v necelém týdnu. No staly se nějaké poměrně zajímavé věci v mezidobí. Nejdůležitější asi je, ale vezměme to popořadě. Naše temné období s ženou, kdy jsme byli na válečně stezce, je to tam. A to se ani nikdo nemusel nějak ponižovat omluvou, prostě to nějak odeznělo - příznak naprostého rozkladu vztahu. Ale to nevadí, teď je dobrá nálada a to je nade vše, nesnáším když se mi nechce vracet se domů.

Žena dokonce udělala nebývalý, na svou povahu, krok. Koupila si knížku o dětské kardiologii a dočetla se tam jakousi odbočkou, že 50g alkoholu denně je významným protektivním faktorem ischemické choroby srdeční a že to koneckonců prodlužuje život. 50g alkoholu je téměř 1/2 litru vína, tři desítky piva, tři panáky... Tyhle věci jsem ji tvrdil už dávno, ale to mi naznačovala,  že jsem alkoholik a že to je debilovina. No a hle stačí aby se to dozvěděla z důvěryhodného zdroje a je to. Takže začali jsme v úterý, rozpili jsme flašku a ve středu ji dopili, nikdo z nás se na optimální hranici půllitru nedostal, ale pro začátek je to dobré. Abych doplnil, její babička nedávno zemřela právě na selhání srdce, a matka má ty potíže také, mají to zkrátka v genech a děvče začíná ve svých 29ti také myslet na zadní vrátka, a dělá to neotřelým způsobem, spojuje příjemné a zdraví prospěšné věci. 

Jo a další zajímavá věc začíná dnes, tedy dnes se začíná dále zajímavě rozvíjet. Napsala mi mail jedna maďarská úřednice pracující pro mezinárodní firmu, jestli nenchci pracovat ve skandinávii, že mě vezmou na půl roku do španělska a naučí mně tam švédštinu, nebo norštinu a půjdu tam makat. Tak jsme se domluvili, že bych to jako zkusil, a teď začíná jít do tuhého, dosud to byla jen taková hra které jsem sám moc nevěřil. Teď po mně ta maďarka chce doporučení od nadřízeného, ha už se těším jak uvidím jeho protahující se gzicht (protáhlý je už i tak dost) když mu to budu říkat. No teď se zdá že si z toho dělám srandu ale není tomu úplně tak, to je vážná věc, a navíc mám se šéfkem dobré vztahy, tak je to něco jako zradit kamaráda. A taky bych mu chtěl navrhnout, aby mi dal nějaké volno navíc, abych mohl provádět nějaký vedlejší kšefty ha, no už ho vidím jak se bude kroutit. Ale co, já přece nejsem nevolníkem u svého zaměnstnavatele, žijeme přece na volném pracovním trhu, kde je, zdá se, nejvíce ceněná a zároveň nejvíce nedostatková mobilita pracovní síly. Ale tu já mám.

Tak to je tak asi všechno, už mně né a né nic napadnout. Upřímně nesnáším blogy, kde autor píše jak neví co by k tématu napsal, ha. Já tedy už nevím co bych napsal, až na to, že za chvliku jdu domů, je 20:13, a bohužel nemůžu vypít svých 50g páč jsem ve službě. Tak si dám zítra stovku haaha, to abych nezasklil svoje zdraví. Takže líbám Vaši ladnou nožku (vy, kdo jste mladé a štíhlé) a vy ostatní, no a vy ostatní prostě na viděnou (čtenou?).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fabiana Fabiana | Web | 23. září 2010 v 20:53 | Reagovat

Tak ať Vám to s prací vyjde :)

2 tynkakroupova tynkakroupova | Web | 25. září 2010 v 12:00 | Reagovat

Co???? Vy mi chcete frnknout? No doufám, že aspoň budete psát ty Vaše super článečky!
Jestli umíte německy, tak se norštiny nebojte...je docela podobná němině. Á! Díky, že mi líbáte nožičku...

3 Maggie Maggie | Web | 28. září 2010 v 18:05 | Reagovat

Do ciziny bych jela pracovat hned...kdybych na to měla a kdybych na to měla věk.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama