Nakolik mi ještě vůbec patří ty ruce, které tu teď drží volant? ...

"Yesterday"

2. července 2010 v 17:10 | Dorian-gray |  Historická fakta
Jo tak včera jsem klusal, ne jel jsem autem, do práce asi v půl dvanácté v noci. Měli jsme vyšetřovat chlapíka který se naboural a autě. No na tom by nebylo nic neobvyklého. Začnu popořadě. Přišel jsem domů a docela jsem si povídal s maželkou, naše vztahy se zase trochu znormalizovaly, no a zkrátka je to teď zase docela dobré soužití. Šli jsme spát, zkoušel jsem se i trochu přitulit, sám jsem si nebyl jist jestli se mi chce, nakonec to bylo docela příjemné "all my troubles seem so far away", a v tom mi u hlavy zazvonil můj, v tuto dobu nenáviděný telefon "suddenly!".

Tak jsem vstal, oblíkl se, šel dolů, ne jel jsem výtahem. Nasedl do auta a za 11 minut od přijetí výzvy jsem byl u stroje. To je slušný čas. Chlapík, co jsem ho vyšetřoval byl polák a vykládal že se mu to stalo nějak tak, že jel, jel, řídil se džípíeskou, asi polské výroby, v jedné dědině mu to ukazovalo, aby poračoval dál přes most, tak pokračoval. Kažodpádně tam žádnej most nebyl, a tak se stalo to co je jednoduché domyslet. Když jsem mu šahal na břicho, tak byl celej mokrej a studenej, to se snad pochcal nebo co? Ale né, chcanky smrdí jinak. No a pak se z něj nějak postupně začalo soukat co se vlastně stalo. Nebo vlastě to říkala ta sanitářka, co tam byla s náma.

Chlapíkovi naštěstí nic závažnýho nebylo, byl jen trocha vodřenej. Vrátil jsem se domů a po cestě jsem přemýšlel, jestli si ze mně nááhodou nědělali prdel. Nevím to a tak historku vyprávím dneska už po několikráté. Věřte tomu jestli chcete. Šel jsem tedy spát, všichni už byli tuzí "I am not half the man I used to be". Spal bych jinak v práci ale musel jsem se vrátit jelikož manželka jede ráno autem pryč "why she had to go, i dont know, she wouldnt say".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tynka tynka | Web | 4. července 2010 v 18:12 | Reagovat

díky za ověřenou indickou metodu, ale jsem ráda, že jsem tuhle vůbec přežila...jinak ráda hraju vabank...takže nabízím výměnu: obě strany budou spokojené, ju?
Já vám řeknu její jméno a vy jí nebudete říkat, že to víte ode mě...(byl by to trapas!)
Berete? ozvěte se...

2 Anička Anička | Web | 13. července 2010 v 14:05 | Reagovat

Asi bych nechtěla být doktorkou.Být 24 hodin po ruce..težký úděl lékaře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama