Nakolik mi ještě vůbec patří ty ruce, které tu teď drží volant? ...

Historická fakta II.

10. června 2010 v 16:29 | Dorian-gray |  Historická fakta
Od posledního vstupu na blog uběhla už nějaká doba, je tu opět čtvrtek a má, celkem pravidelná služba. Těch pár dní trvalo docela dlouho, když tak o tom teď uvažuju, nicméně se v nich stalo hodně málo věcí. Možná málo věcí hodných zmínky. Trčím tady na lékařským pokoji a mám pré, je opět rozbitý cétéčko, čili na hard day's night to dnes jistě nevypadá.

Nenadarmo největší velikáni umění měli svoje neplodnější období v časech nejhlubších smutků, kvalitní věci ve smyslu tvorby něčeho nového je, zdá se, zhola nemožné dělat na vlně úspěchu a štěstí. Proto taky poslední dny uběhly tak rychle ja uběhly.

Skutečně stručná rekapitulace. V pondělí, šmarjá, už si to nepamatuju. No asi jsem byl s děckama venku. Jo a běžel jsem do práce, to je pozitivní, že se aspoň snažím trochu se hýbat. Úterý, houby až v úterý jsem běžel do práce. A odpoledne jsem seděl s Ninou a s náměstkem pár hodin u Manuela na dvou flaškách vína, jo bylo to asi to nejzajímavější z týdne, nechal jsem na sebe pražit horké letní slunce, poslouchali jsme italskou hudbu, impressive. Včera asi procházka s rodinou po městě, zmrzlina. V poslední době už ani nemyslím na tu s drzým výrazem tváře. Jsou dny kdy si nevzpomenu ani jednou. Jó, co asi dělá a jak se má, jo volal mi Tůma a ptal se na jeden turnaj, ale řek' jsem mu, že nemůžu (a je to pravda), ta s drzým výrazem by tam asi byla, vzal bych ji na panáka... škoda.

Z toho co tady píšu to vypadá jaksi nezúčastněně a znuděně, opak je pravdou, mám se dobře. Intenzita lhaní je na bodu mrazu, tím pádem k absolutní nule chybí ještě 273K, ale i tak je to slušné. Takže se zdám, oproti mé náladě při prvním vstupu na blog, v remisi. Z toho pramení také moje impotence ve snaze napsat něco podstatného. Nebudu sebe, ani ubohého náhodného čtenáře, dále unavovat kecama jak je mi hej. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama